SEGITTUR - EUROPE SENIOR TOURISM
SENIOR TRAVEL zájazdy a dovolenky pre seniorov SENIOR TRAVEL hlavná stránka
 

Projekt Senior Travel

Senior Travel zájazdy pre seniorov, dovolenky pre seniorov

História SENIOR TRAVEL

Osttour, s r.o. – sme cestovná kancelária založená v roku 1991 ponúkajúca  komplexné služby cestovného ruchu. V súčasnosti patríme do siete autorizovaných partnerov TUI ReiseCenter.
Po odchode majiteľky PEGAS TRAVEL s r.o. Trenčín (ktorá bola ako prvá CK na Slovensku od r. 2009 autorizovaným partnerom projektu EUROPE SENIOR TOURISM pre seniorov nad 55 rokov z  členských krajín EÚ) do dôchodku sa uskutočnilo v r.2015 zlúčenie cestovných kancelárií PEGAS TRAVEL s r.o. Trenčín a OSTTOUR s.r.o. Žilina. Obe cestovné kancelárie veľmi úzko spolupracovali už viac ako 20 rokov.

Sezóna 2018

Tak ako v uplynulých úspešných sezónach, v ktorých s veľkou spokojnosťou využili pobyty pre seniorov EÚ v Španielsku aj slovenskí seniori, Vám radi znovu ponúkame program pre seniorov.

Podmienka účasti:
Pobytu sa môžu zúčastniť osoby, ktoré v deň nástupu na zájazd majú 55 a viac rokov – ďalej senior.  Ako spoluúčastník sa môže zúčastniť aj osoba, ktorá nedosahuje vek 55 r. .  V tomto prípade platí spoluúčastník rovnakú cenu ako senior.
Mallorca - na jednej izbe môže byť mimo seniorov za rovnakú cenu ubytovaná len jedna osoba
ostatné destinácie - na jednej objednávke môže byť  senior nad 55 rokov a  viacero osôb pod 55 rokov za rovnakú cenu

Pre seniorov je ponuka pripravená v spolupráci s renomovanými touroperátormi. Projekt so sníženými cenovými reláciami oproti bežným pobytom podporuje španielska vládna agentúra SEGITOUR a vlády jednotlivých oblastí - Katalánsko, Andalúzia, Mallorca. Na základe našich a ich skúseností a so vzájomnou spoluprácou s poskytovateľmi služieb (letecké spoločnosti, hotely, autobusoví dopravcovia, pozemný personál ako aj sprievodcovia a cestovní asistenti) sme Vám pripravili veľmi výhodnú ponuku, profesionálny balíček služieb za rozumnú cenu. Týchto pobyty sa môže senior zúčastniť aj viackrát v roku.


 

 

Andalucia with Europe

SENIOR TRAVEL

OSTTOUR, s.r.o.

Bottova 6, 010 01 Žilina
tel.041 562 63 20, 500 18 09
mobil: 0903 822 122
e mail: osttour@osttour.sk

Žilina, Ing. Oxana Beláková

 

(Pegas Travel zlúčený s Osttour)

 

Andalucia
Catalunya-Turisme-Senior
Posledná aktualizácia: 2019-12-10 14:22:21